Typografie

Můžete se na nás spolehnout, že vaše brožury a katalogy budou po typografické stránce zalomeny s pečlivým dodržováním všech pravidel sazby.

Pomůžeme vám s vytvořením a návrhem zrcadla sazby (layoutem), které bude obsahovat stálé záhlaví a paginaci, další opakující se titulky, pozice obrázků. Bude v něm také počet odstavců, zvolené písmo a jeho velikost.

Největší pozornost a péče je věnována právě přípravě zrcadla sazby a posléze i rozpracování všech odstavcových stylů, rozmístění obrázků atd. Tím se vyhneme pozdějším chybám a usnadní nám to též případné změny v textech a korektury.

Bohužel mnoho grafiků (nejsou typografové) přehlíží přípravu layoutu a soustředí se příliš na kreativitu a z toho pak plynou chyby při zpracování tiskových podkladů. Takové soubory pak musí v DTP před tiskem opravovat.

To se vám u nás nestane, protože pracujeme podle typografických pravidel sazby a úpravy stránky.


Pokud si netroufáte na zpracování brožury nebo katalogu sami, je lépe přenechat tuto práci odborníkům, které najdete v našem týmu.

Grafika

Všechny tiskoviny, které mají prezentovat vaši firmu, by měly hlavně upoutat a být co nejlépe zpracovány. Pokud si s grafickým zpracováním nevíte rady, obraťte se na nás.

Záleží Vám na tom, jaký uděláte dojem na klienta při první obchodní schůzce? Nechte si od nás zpracovat grafický návrh vizitky, který zaujme designem a jednoduchou přehledností kontaktů. První dojem je důležitý při získávání nových zákazníků a elegantní vizitka zaujme a je později jediným zdrojem informací pro potencionálního klienta.

Pokud nemáte zpracovaný grafický manuál (Corporate identity) vaší firmy, jehož je vizitka součástí, rádi vám ho připravíme. Podle jednotného grafického layoutu navrhneme všechny firemní tiskoviny od dopisních papírůobálek,letákůprezentačních desek až po kalendáře,novoročenky a katalogy vašich služeb a výrobků.

Nechte si od profesionálů připravit svoji tištěnou reklamu, protože podle kvality vašich propagačních materiálů budou ostatní posuzovat i služby vámi nabízené.

Plakáty, letáky, pozvánky, zpravodaje, podnikové nebo městské noviny a časopisy, logotypy, značky, pohlednice, skládačky.... zabezpečíme i tisk podle požadavku zákazníka